«

»

Co dělat ve středu a v neděli večer? Sportka má program

Foto: depositphotos

Co si budeme povídat, páteční večery a víkendy jsou pro plánování aktivit a programu mnohem lákavější než všední dny. Důvody jsou jasné. Vašemu šéfovi jste minimálně na 2 dny řekli sbohem. Ráno nemusíte vstávat a většina lidí kolem vás to vidí stejně. Jenže co s dalšími dny? Sportka pro ně má program!

Středa je jako stvořená pro vsazení tiketu Sportky

Nemáte co dělat ve středu? Jste rádi, že jste v půlce pracovního týdne? Oslavte to vsazením do Sportky. Každou středu večer se uzavírají sázky. Vy můžete být u toho, jak se z osudí vylosují vaše šťastně zvolená čísla. A prý, že ve středy není do čeho „píchnout”. Naopak! Máme obavu, abyste to všechno vůbec stihli. Pokud si nevsadíte online, je potřeba zaběhnout do nejbližší trafiky, na poštu, benzínku či do Tesca, kde si Sportku můžete vsadit. To všechno musíte stihnout do 19 hodiny, kdy se uzavírají sázky (v případě, že si vsadíte u pokladny, musíte to stihnout ještě o půl hoďky rychleji).

Jen tak můžete pokračovat ve středečním programu. Co následuje? Chvilka adrenalinu! Už za 20 Kč za sloupeček si můžete u televize před dvacátou hodinou nehty ukousat z toho, jak jste napjatí. Ale klid. Pokud jste ve středečním slosování Sportky nevyhráli, další šanci máte už v neděli.

Nový týden začněte s výhrou ve Sportce

Sportka pro vás má program i na neděli. Neděle obvykle bývá dnem, kdy se odpočívá po bujarých oslavách uplynulého víkendu. Bohužel bývá i dnem, kdy se většina lidí psychicky připravuje na začátek nového pracovního týdne. Nejspíš všichni se shodneme na tom, že by byl příjemnější s výhrou ve Sportce.

Abyste se této možnosti alespoň přiblížili, musíte si vsadit. Už za 20 korun můžete u televize zažívat adrenalin. Vsaďte celý tiket Sportky za 220 Kč a buďte ve hře o pohádkový Superjackpot Sportky.

Po výhře ve Sportce vám bude jedno, zda je víkend nebo pondělí

Ač vám to možná teď nepřipadá, i vy můžete co nevidět řešit „problém” co s penězi ze Sportky. Věřte, že potom vám ani nepřijde, jestli je víkend, nebo všední den. Po výhře ve Sportce vám na dlouhou dobu všechny dny splynou v jeden prodloužený víkend.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru