«

»

Co dítě, to výhra v loterii

Foto: pexels

Kolik dětí byste měli, kdyby vám Sportka pokaždé po nebo ještě před jejich porodem připsala na účet miliony? Norka Hege Jeanette Oksnesová prozatím skončila na třetím dítěti. Nad shodou náhod žaslo tehdy celé Norsko.

Rodina Oksnesových vyhrála v loterii už třikrát

Představte si, že Sportku sázíte celá rodina a poštěstí se natolik, že během krátké doby výherní výsledky Sportky domů přinese táta, dcera i syn. Přesně to se před osmi lety stalo rodině Oksnesových v Norsku, která během šesti let vyhrála v loterii celkem třikrát. Dohromady výhra činila asi 75 milionů korun. Samo o sobě je tohle zajímavé. Ještě zajímavější je fakt, že výhra přišla vždy v době, kdy byla Hege těhotná, nebo zrovna rodila. Oslavovat výhru ve Sportce dohromady s narozením nového člena rodiny… komu se tohle poštěstí?

Šťastné děti, které se nejspíš chtěly narodit do blahobytu

Loterijní společnost se při předávání výhry rodiny také ptala, zda někdo z nich plánuje další miminko… tehdy na to rodina s úsměvem odpověděla, že zatím s porody končí… tedy alespoň do té doby, než jim dojdou peníze.

Zdá se, že štěstí v loterii rodině opravdu přinesly ještě nenarozené děti v maminčině bříšku. Že by se chtěly narodit do blahobytu? Ať tak či tak, 75 milionů na výbavičku určitě stačilo.

Ať už jste těhotné, nebo rodíte, také vy můžete mít štěstí ve Sportce. Šťastné datum narození vašeho dítěte je koneckonců dobrým tipem pro výherní čísla Sportky, tak proč to nezkusit? Hrát můžete i Eurojackpot, v němž jsou výhry o poznání vyšší… to pro případ, že by se vám narodila paterčata.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru