«

»

Co je to Superjackpot Sportky?

Foto: Sazka

Jestliže chcete hrát o Superjackpot, musíte si ve Sportce vsadit plný tiket

Superjackpot Sportky se často vyšplhá až do stovek milionů korun, na které jste lákáni třeba v televizních reklamách. Superjackpot se skládá z jackpotu prvního pořadí (1. či 2. tahu, podle toho, který je vyšší) a bonusu. (Příklad: Jestliže bude jackpot 1. pořadí I. tahu 15 milionů a II. tahu 10 milionů a zároveň bonus ve výši 100 milionů korun, Superjackpot Sportky bude tedy činit 115 milionů korun)

Pokud chcete hrát o miliony Superjackpotu, musíte si vsadit plný tiket Sportky, tedy všech 10 sloupců na sázence plus doplňkovou hru Šance za celkem 220 korun. Pro jeho výhru musíte uhodnout všech 6 čísel bez dodatkového a k tomu ještě poslední číslo Šance. Hrát o něj můžete i při systémovém sázení, a to při vsazení 8 až 15 čísel. Podmínkou opět je vsadit si i Šanci.

Superjackpot se nevyhrává tak často, jako “pouhé“ 1. pořadí obou tahů, a tak se jeho bonus pomalu navyšuje, až dosahuje i stovek milionů korun. Pokud bonus dosáhne částky 250 milionů korun, bude rozdělen na 50 milionů, které v něm zůstanou, a 200 milionů korun. 200 milionů se poté vloží do bonusové hry 100x 2 miliony.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Jindrich Rygl ml.

    Jsem neslysici SMS

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru