«

»

Co kdybyste si výhru v loterii nadělili k narozeninám?

Foto: depositphotos

Sportka vám pořád nevychází? Zkuste si výhru nadělit k narozeninám. Alespoň nedávno se přesně tohle povedlo studentce v den jejich dvacátých narozenin. Vsadila si v australském Lottu a vyhrála milion australských dolarů (v přepočtu asi 16,3 milionu korun).

Ten nejlepší dárek může člověk nadělit sám sobě

Toužíte po tom nejdokonalejším dárku k narozeninám, ale vaše drahá polovička se nechytá? Nevadí. Ten nejdokonalejší dárek k narozeninám si může člověk nadělit sám. Důkazem toho je studentka ze Sydney, která si ke svým dvacetinám nadělila milionovou výhru. O výhře v Lottu se dozvěděla během narozeninové večeře s přítelem. Ten koneckonců taky vsadil, na něho se však štěstí neusmálo. To ale nevadí, protože miliony z výhry postačí pro oba. Z výhry si plánují koupit vlastní dům a vytvořit z něj společné hnízdečko lásky.

Narozeniny jsou perfektní příležitostí vsadit si Sportku

Pokud nepatříte k pravidelným sázkařům, můžete se o výherní výsledky Sportky pokusit alespoň v den vašich narozenin. Pokud na vaše narozeniny zrovna nepřipadá slosování Sportky, vsaďte si to nejbližší. Nebo se můžete pokusit o výhru v číselné loterii Šťastných 10, která se losuje 2x denně. Vsazený tiket můžete k narozeninám nadělit i vašim blízkým, když nevíte, co jiného byste jim dali. Takhle jim s tiketem dáváte alespoň možnost vyhrát. Otázkou je, zda v případě výhry unesete skutečnost, že jste milionový tiket měli v ruce a výhra vám protekla mezi prsty.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru