«

»

Co když ztratím tiket Sportky nebo Eurojackpotu?

Foto: 777cz.eu

Ztráta výherního loterijního tiketu

Ztráta čehokoliv je nemilá věc, natož pak loterijního tiketu, na který jste vyhráli spousty peněz, přičemž je jedno, zda jde o Sportku, Eurojackpot anebo třeba Šťastných 10. Když tiket ztratíte, je to zlé. Kdo by čekal pozitivní odpověď ve smyslu, že pokud Sazce písemně potvrdíte, že jste tiket opravdu koupili, poté ztratili a případná výhra by tedy měla být vaše, bude zklamán.

Ten kousek papíru, který se díky štěstí proměnil ve velkou výhru, je jediný doklad o uzavřené sázce a vzhledem k tomu, že sázení se provádí přes loterijní terminály anonymně, není jiná možnost, jak doložit, že jste jeho majitelem, pokud ho nebudete mít u sebe. V takovém případě snad jen doufat, že tiket najdete nebo vám ho vrátí poctivý nálezce.

5/5 - (2 votes)

1 komentář

  1. Milous

    Dnes v Bille mě vypadl tiket sportky na pátek volala jsem tam ale odpověď byla že tam nic nezůstalo a nikdo nic nevrátil jsi s toho sklamana

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru