«

»

Co má Sportka a Eurojackpot společného?

Foto: pexels

Znáte to, když si člověk na něco zvykne, zkoušet něco jiného už se mu většinou nechce. Dost dobrým příkladem tohoto tvrzení může být hra Sportka, která patří v Česku k nejoblíbenějším loterijním hrám. Možná by se její hráči pokusili o výhru třeba v Eurojackpotu, ale mají obavy ze změny. Dobrou zprávou je, že je hra Eurojackpot Sportce v řadě rysech podobná. Proto mnozí z nich změnu nemusí ani postřehnout. Jakou podobnost jsme našli?

V obou případech se hraje o velkou sumu peněz

Jak ve Sportce, tak i v Eurojackpotu se hraje o velkou sumu peněz. Ta může být v Eurojackpotu dokonce mnohonásobně vyšší. Na druhou stranu jsou do hry zapojené i jiné státy. O Eurojackpot se doslova perete kromě České republiky s dalšími 17 státy. Ty ale zase z drtivé většiny do jackpotu přispívají.

Obě loterijní hry provozuje společnost Sazka

Uklidnit a uvést do známého prostředí vás může i logo Sazky, které najdete na tiketu Sportky i Eurojackpotu.

Ve Sportce i v Eurojackpotu tipujete čísla

Věrné prostředí mohou hráčům připomínat i čísla a nutnost jejich tipu. Čísla Sportky i Eurojackpotu se losují z osudí.

Náhodný tip můžete využít v obou loteriích

Když si nejste jisti čísly, můžete jejich selekci v obou případech zanechat náhodnému tipu.

Po Sportce ani po Eurojackpotu se vám nejspíš nezasteskne

Stejně jako ve Sportce, ani v Eurojackpotu nemusí hráč zažívat nijak dlouhé odloučení. Sportka i Eurojackpot se losuje každý týden.

Sportka i Eurojackpot patří k nejoblíbenějším loteriím v Česku. V obou případech si můžete zahrát doplňkovou hru a v každé z těchto loterií se taktéž můžete rozhodnout, zda vsadíte plný tiket (v případě Eurojackpotu za 400 Kč, v případě Sportky za 220 Kč), nebo budete šetřit a upřednostníte jen částečnou sázku.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru