«

»

Co má ve Sportce vliv na určení výherních částek následujícího slosování?

Foto: 777cz.eu

Výhry Sportky jsou pohyblivé, proto na určitém pořadí můžete jednou vyhrát více a poté třeba zase méně

Výhry ve Sportce nejsou pokaždé stejné, ale při každém losování se mění. Rozdílné jsou i výhry v prvním a druhém tahu. Částka se pokaždé mění podle toho, jak se v předešlém slosování v určitém pořadí a tahu vyhrávalo, a také podle toho, jak hodně lidé sází.

Předpokládané výherní částky se zveřejňují jen pro Superjackpot Sportky a na první a druhé pořadí I. a II. tahu. Jestli ale bude platná předpokládaná minulá částka z předešlého losování, záleží na tom, kolik bylo tentokrát vsazeno peněz a kolik lidí trefilo dané pořadí.

Příklad: Jestliže předpokládaná částka 1. pořadí I. tahu je ve výši 10 milionů korun, 1. pořadí II. tahu 15 milionů korun a výsledky při slosování ukážou, že vyhrané bylo pouze první pořadí druhého tahu, a to hned třemi výherci, tak se předpokládaná částka mezi ně rozdělí a každému bude vyplaceno přibližně 5 milionů korun. Jelikož 1. pořadí I. tahu nikdo netrefil, tak se jeho částka do příštího slosování o něco navýší a 1. pořadí II. tahu zase naopak o trochu klesne.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru