«

»

Co může být lepší než výhra v loterii? Možná třicetikilová zlatá rybka, která vám splní všechna přání

Foto: pixabay

Rybáři, kterým výhra v Eurojackpotu nevychází, mohou alespoň doufat v ulovení zlaté rybky, která by jim neúspěch ve hře vynahradila. Těžko říct, zdali se počet případných přání navyšuje i podle váhy rybky… v tom případě má britský rybář Andy Hackett nadosmrti vystaráno. V rybníčku francouzské rybí farmy Bluewater Lakes ulovil třicetikilovou zlatou rybu jménem Karotka, která je křížencem kapra hladkého a kapra koi. Co si asi přál, když ji pouštěl zpět do vody?

Zlatou rybku do rybníčku vysadili jeho majitelé před dvaceti lety

Eurojackpot výherní výsledky stále nikde? Nevadí! Od neúspěchu se můžete celkem dobře odreagovat na rybách. A když budete mít štěstí, chytíte zlatou rybku, která vám už nějaký ten výherní tiket Eurojackpotu zajistí. O tom, jestli zlaté rybky přání plní, by mohl vyprávět britský rybář Andy Hackett, který na dovolené ve francouzské provincii Champagne ulovil třicet kilogramů vážící zlatou rybku. Tu z vody tahal dlouhých pětadvacet minut. I přesto, že musel rybku znovu vrátit do vody, byl to velký zážitek.

Zlatá rybka, kterou majitelé farmy do rybníčku vysadili před dvaceti lety a pojmenovali ji Karotka, není pravou zlatou rybkou. Za tu se označuje ryba s názvem karas zlatý. V tomhle případě šlo o křížence kapra hladkého a kapra koi, Andy si však nemyslí, že by to mělo mít na jeho přání nějaký podstatný vliv. Zlatá rybka je zkrátka zlatá rybka, no ne? Po tom, co se s rybkou vyfotil, ji znovu vrátil do rybníčku. Majitelé farmy při této příležitosti uvedli, že je rybka v perfektním stavu a v rybníčku může plavat dalších patnáct let.

Vylovit zlatou rybku je jako vyhrát v loterii

Pokud si ale myslíte, že vylovit zlatou rybku je jen tak, jste na omylu. Lovit zlatou rybku je něco jako sázet Eurojackpot. Spousta rybářů, která soukromou farmu Bluewater Lakes navštívila, o Karotce věděla a chtěla ji chytit. Ta se jejich prutům ale dlouho vyhýbala. Štěstí měl až Andy Hackett, který v oblasti strávil týden odpočinkovým rybařením.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru