«

»

Co po výhře v loterii darovat těm nejmenším?

Foto: pixabay

Vánoce jsou pro každého, tedy i pro ty nejmenší, kterým se sice barevná světýlka Vánoc libí, ale nemají z nich ještě rozum. I mrňata by přesto měla pod stromečkem najít vánoční dárek. Po tom, co vyhrajete v Eurojackpotu a své rodině nakoupíte drahé dárky, byste co do ceny dárků neměli ošidit ani své nejmenší. Nabízí se celá řada praktických, leč nehorázně drahých tipů.

Stříbrné chrastítko za 6 tisíc korun

Pro případ, že by výherní výsledky Eurojackpotu nebyly zas tak vysoké, se rozehřejeme na tisícových částkách. Co darovat novorozenci? Samozřejmě chrastítko! A protože by vás leckterá maminka s plastem poslala někam, vynechte dřevo a vsaďte rovnou na stříbro. Stříbrné chrastítko, které má tvar koule a je na něm vyobrazený medvídek, prodává společnost Infinity Silver za 6 tisíc korun.

Lžička s diamantem

S podobným důrazem je potřeba hledět i na materiál první lžičky mrněte, a proto zde opět vsaďte na stříbro. Stříbrnou lžičku s diamantem vyrobila pařížská firma Christofle a je k dostání za 1 230 dolarů (to je přes 40 tisíc korun). Po výhře v Eurojackpotu vám tato částka vrásky na čele neudělá. Maminku dítěte jen upozorněte, jakou cennost jste jí dali, aby lžičku nezapomněla na dětském hřišti.

Stylový kočárek

Ihned po narození dítěte můžete k nemluvněti přispěchat s kočárkem Roddler od společnosti KidKustoms, který má kožená sedadla a je inspirovaný rogalem. K mání je za 6000 dolarů, což je v přepočtu přes 136 tisíc korun.

Dudlík s diamanty

A když už chcete dítě na světě přivítat ve velkém stylu, chybět by mu neměl ani dudlík z bílého zlata, s diamanty a se silikonovou replikou opravdové bradavky. Při ceně 17 tisíc dolarů (přes 386 tisíc korun) dítě zkrátka dudlat musí!

Zlatý houpací kůň

Pro větší děti je pak v nabídce zlatý houpací kůň, kterého v roce 2003 vyrobil japonský návrhář šperků Ginza Tanaka jako poctu k narození japonského prince Hisahita. Je to 30 kilo 24karátového zlata, které váš bankovní účet odlehčí o 1,28 milionu dolarů (přes 29 milionů korun).

I tak mohou vypadat vánoční nákupy po výhře v Eurojackpotu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru