«

»

Co s více než 20 vyhranými miliony Američan udělá, zatím nemá sám jasno

Foto: pexels

Sázenka vyplněna vlastními a náhodnými čísly mu přinesla několika milionovou výhru

Američan D. Hodges pocházející z města Suffolk, jež leží ve Virginii, se stal na konci minulého měsíce majitelem $ 1,000,000 (v přepočtu přes 23 milionů korun), a to díky výhře v loterii MegaMillions. Správně totiž tipnul 5 z 6 tažených čísel. Pro výhru hlavní ceny mu chybělo správně uhodnuté dodatkové číslo, jež se nazývá Mega Ball. V této loterii má oproti Sportce dodatkové číslo větší význam. Sportka výsledky totiž za 5 čísel + dodatkové nabízejí „pouze“ druhé pořadí a nikoliv hlavní cenu.

Pan Hodges si tiket vsadil ve vedlejším městě Chesapeake v obchodě Food Lion. Tam vyplnil sázenku MegaMillions svými oblíbenými a náhodnými čísly. Doma se poté se sázkou svěřil ženě. Byla to právě ona, která po slosování zkontrolovala tiket a zjistila, že vyhráli milion dolarů.

Manželé byli z takto vysoké výhry velice zaskočeni. Co s tolika penězi udělají, zatím ještě sami nevědí. Rozhodně jim ale výhra pomůže prožít klidný důchod. V žádném případě jim nyní nehrozí, že by měli hluboko do kapsy.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru