«

»

Co se dá stihnout během 24 hodin?

Foto: pixabay

24 hodin, to je dost dlouhá doba na to, abyste stihli udělat spoustu věcí. Dokonce se dá zvládnout i 2x vyhrát v loterii. Že je to hloupost? Cary Collings by tohle před výhrou tvrdil taky. Realita ho však přesvědčila o opaku. A co vy? Že tak nároční nejste? Vám by stačilo, kdybyste výherní výsledky Sportky trefili alespoň jednou za život? Naše řeč!

Los mu vynesl přes milión korun, proto šel koupit další

Pravda o pravděpodobnosti výhry ve Sportce je krutá, a tak by jen málokdo po výhře v loterii spěchal podat další tiket během 24 hodin s očekáváním další výhry. Cary Collings ze Seattlu však nejspíš cítil, že hvězdy jsou mu nakloněny. Svůj první výherní los koupil jako vždycky při tankování na benzínové pumpě. Losy loterie Washington Lottery byly jeho oblíbenými už řadu let. Proto byl šťastný, že se na něj štěstí konečně usmálo a vyneslo mu v přepočtu přes milión korun.

Výhru si vyzvednul hned druhý den ráno a potom opět zajel na benzínku a koupil druhý los. Podotýkáme, že od koupě prvního losu tou dobou neuplynulo ani 24 hodin. A světe div se, los byl opět výherní. Tentokrát Caryho obohatil o téměř 4 miliony korun.

Část výhry použil na umoření dluhu

Výhra s Carym zamávala. Ne však natolik, aby opustil své zaměstnání. I přesto, že mu v době výhry bylo 61 let, novinářům tvrdil, že hodlá dále pracovat a že část své výhry použije na umoření většího dluhu. Tomu my říkáme krásné přilepšení k důchodu, co říkáte?

Kromě výhry v loterii si Cary může na svůj účet připsat i zajímavý rekord. Vyhrát v loterii tolik peněz 2x během 24 hodin… tak to se podaří jen málokomu.

Závidíte tomuto Američanovi? Jen klid! I vy máte šanci trhnout rekord. Vyhrát můžete ve Sportce hned 3x v jednom týdnu. Od 9. října se Sportka hraje ve středu, v pátek i v neděli. Naděje umírá jako poslední.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru