«

»

Co se dělo v dubnové Sportce?

Foto: 777cz.eu

Stejně jako v jiných měsících, také v dubnu Sportka generovala milionáře. V dubnu se hráčům dařilo, protože padly hned dvě větší výhry. Sportka se v dubnu losovala celkem 13x. Do dubna vstupovala se Superjackpotem 80,2 milionu (z toho bonus tvořil více než 69 milionů) a s dubnem se loučila se Superjackpotem 111,4 milionu (z toho bonus byl přes 97 milionů).

V první půlce padaly jen „drobné”

Když se Sportka výherní výsledky přibližují ke sto milionům, můžeme pak o výhrách kolem milionu s nadsázkou mluvit jak o drobných. Tak zvaně drobné z kasičky Sportky hráči vybírali už v první půlce dubna. Milion padl 3. 4., a to v prvním tahu druhého pořadí. Dalších 2,4 milionu korun si v pátek 8. 4. ze hry odnesli hned tři výherci, kteří se svými čísly trefili do druhého tahu prvního pořadí.

Rovný miliónek si 10. dubna z prvního i druhého tahu druhého pořadí odnesli rovnou tři hráči.

Velké výhry teprve měly přijít na scénu

Vyhrát milion ve Sportce, i to je samozřejmě krásné. Ale co si budeme povídat, každý doufá ve větší výhru a jednomu hráči se to podařilo už 17. dubna. To poslal do hry mimo jiné i čísla 1, 2, 13, 18, 27 a 28 a ta mu na bankovní účet převedla 24 142 887 Kč! Gratulujeme! Byl to sázkař z Jihomoravského kraje, který vsadil na náhodný tip.

20. dubna výherní nálada ve Sportce pokračovala, protože další milion si z prvního a druhého tahu druhého pořadí odnesli další dva hráči.

Druhá nejvyšší dubnová výhra přišla na scénu 24. dubna, kdy hráč z druhého tahu prvního pořadí vytáhl 15 294 107 Kč. Jako šťastná se ukázala být čísla 2, 3, 24, 31, 40 a 44. Ten samý den padlo také první pořadí Šance a s ním krásných 5,4 milionu korun.

Poslední milionová výhra v dubnu padla 27. 4., kdy hráč trefil první tah druhého pořadí a ze hry si odnesl další milion korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru