«

»

Co si člověk nevymyslí, když se nechce dělit o peníze…

Foto: pexels

Pravidelní sázkaři i čtenáři sedmiček už ví, že v loterijním světě se může stát ledacos. Před šesti lety německý soud řešil případ, kdy žena do záchodu spláchla v přepočtu asi 11 milionů korun z výhry v loterii… což o to, s vlastními penězi si můžete dělat, co chcete. Ani soud by do věci nemohl zasahovat, kdyby si polovinu peněz nenárokoval její manžel. Ten už zemřel, aniž by se peněz dočkal. Bylo totiž prakticky nemožné ženě dokázat opak. A co byste si vymysleli vy, kdybyste trefili výherní výsledky Sportky a nechtěli se o ně s nikým dělit?

Než se dělit, raději výhru v loterii spláchla do záchodu

Byla frustrovaná, že se musí o výhru v loterii dělit se svým manželem. Proto si dala skleničku, pak další… a další a ráno už jen našla kousky posledních bankovek rozházené kolem záchodové mísy. Alespoň to tvrdila třiašedesátiletá Němka u soudu asi před šesti lety, když měla uvést na pravou míru skutečnost, kam se poděla velká část její výhry v loterii. Na polovinu měl právo její manžel, protože výhra patří do společného jmění manželů. S ním však žena neměla zrovna dobré vztahy a nechtěla se dělit.

Podobných případů je i ve Sportce spousta. Snad alespoň vy máte své vztahy urovnané. Je totiž lepší výhru si společně užít, než se o ni léta soudit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru