«

»

Co si ze Sportky sázkaři odnesli v lednu?

Foto: 777cz.eu

V prvním měsíci nového roku si předsevzetí vyhrát ve Sportce splnilo hned několik hráčů. Sportka se v lednu losovala hned 13x, z toho až 3x se hrálo o prémii Sportky. Zatímco do nového roku Sportka vstupovala se Superjackpotem 29,4 milionu Kč (z toho Bonus činil 11,8 milionu), s lednem se loučila se Superjackpotem o objemu 38,8 milionu Kč (Bonus byl vysoký přes 16,8 milionu Kč). Až 4x se mohli hráči radovat z prvního pořadí a rovnou 2x padl Superjackpot.

Už v první půlce ledna padl Superjackpot Sportky

Zatímco v minulém roce si Superjackpot Sportky hrál na pana nedosažitelného, letos padl hned zkraje ledna. Kromě losování o 22 elektrokol (5. ledna) se až do 9. ledna ve Sportce nic velkého nedělo. Právě v neděli 9. ledna však padl Superjackpot, a to rovnou dvěma hráčům. Tři hráči ten den trefili první pořadí (II. tah) a s ním přes 2,9 milionu korun. Jen dva z nich však k vítězným číslům 4, 8, 11, 17, 24 a 25 přidali také poslední číslo Šance, kterým bylo ten den číslo 7 a ze hry si odnesli také Bonus přes 10 milionů.

12. ledna padl Superjackpot Sportky znovu. Bohužel (bohudík) se výherce trefil do vybrané kasičky druhého tahu prvního pořadí, kde zbylo přes 1,8 milionu korun a k tomu vymetl i prázdný bonusový trezor – přes 1,7 milionu.

O další Sportka výherní výsledky nebylo nouze ani:

– 14. ledna – výhra přes 1,4 milionu Kč (II. tah druhého pořadí), ten den se losovalo také o Škodu Kodiaq,

– 19. ledna – výhra přes 1,4 milionu korun z prvního tahu druhého pořadí. Tou dobou se první pořadí Šance vyšplhalo na 5,8 milionu Kč.

Den, kdy padla téměř šestimilionová Šance

21. leden se ve Sportce ukázal jako den, kdy padla téměř šestimilionová Šance. Výhru přes 5,6 milionu korun si odnesl hráč ze Zlínského kraje, který poslal do hry plný tiket včetně Šance za 220 Kč a uhodl koncové šestičíslí.

26. ledna padlo první pořadí Šance znovu, a to ve výši přes 916 tisíc korun.

Na konci ledna se Sportka s hráči rozloučila ve velkém stylu. Nejenže se hrálo o luxusní vůz Škoda Kodiaq, nýbrž padlo první pořadí a s ním dvakrát 20 milionů.

Z výhry 20 831 763 Kč se mohli radovat hráči z Plzeňského a Ústeckého kraje. Oba do hry poslali mimo jiné i čísla 22, 33, 35, 36, 39 a 46. Ta jim vynesla pořádný balík. Zatímco jeden měl čísla z vlastní hlavy, druhý tipař vsadil na náhodný tip.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru