«

»

Co vám může přinést loterie Šťastných 10?

Foto: 777cz.eu

Jedno z předsevzetí v novém roce může znít „pokusit se vyhrát milióny v loterii”. Na jeho splnění sice máte celý rok, čím dřív ale začnete, tím větší máte šanci už brzy se radovat z miliónů. Pokud jste si pro to vybrali loterii Šťastných 10, níže vám přinášíme seznam věcí, které vám tato loterijní hra může přinést.

  1. Až 100 000 000 korun!

Kdo tvrdí, že hraje loterii Šťastných 10, nebo kteroukoliv jinou loterijní hru, jen tak pro zábavu, kecá. Protože hlavním důvodem jsou určitě peníze. Ve Šťastných 10 jde o výhru 100 000 000 korun. Za tuto sumu už se dá zařídit slušný život milionáře, co myslíte?

  1. Možnost pravidelných sázek

Patříte-li mezi nadšené sázkaře, hned co zkontrolujete výsledky Šťastných 10, už se třesete na další hru. V případě hry Šťastných 10, na rozdíl od ostatních loterijních her, nemusíte na další slosování čekat dlouho. Losuje se každý den v týdnu a to dokonce 2x v poledním a večerním losování!

  1. Minimální vklad už od 10 Kč

Co se výše vkladu týče, předčí Šťastných 10 dokonce i Sportku. Zatímco u Sportky je minimální vklad 20 korun, ve Šťastných 10 jste ve hře už s pouhou desetikorunou.

  1. Každodenní adrenalin

Díky hře Šťastných 10 můžete adrenalin ze hry zažívat ne jen párkrát v týdnu, nýbrž každý den. Hra je proto vhodná pro ty, kteří adrenalinu a napětí ze hry nemají nikdy dost.

  1. Nové zkušenosti

Pokud jste dříve hráli jinou loterijní hru a teď chcete vyzkoušet Šťastných 10, můžete se těšit na nové zkušenosti. Ty přinesou nová pravidla i jiné možnosti výhry.

  1. Flexibilitu sázek

Na hře Šťastných 10 si kromě jiného zamilujete flexibilitu sázek. Výše sázky je totiž libovolně na vás!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru