«

»

Co vám v Účtenkovce možná uniklo?

Foto: depositphotos

Zájem o Účtenkovku podle oficiálních propočtů sice klesá, pořád ale existují lidé, kteří si účast v loterii zdarma nenechají ujít. Není se čemu divit, mít jen za běžné nákupy možnost vyhrát až 1 milión korun nebo jiné ceny, to je přece výzva! Ti, kteří Účtenkovku hrají pravidelně, mají před sebou své 29. slosování. (Úplně první slosování proběhlo 15. listopadu 2017, příští slosování připadne na 15. března 2020). Ti z vás, kteří to tak mají, jistě Účtenkovku znají jako své boty. Novým či méně zkušeným hráčům mohly některé detaily v pravidlech Účtenkovky útéct. Víte například, že:

Registrovat své účtenky do Účtenkové loterie pro aktuální losování můžete nejpozději 3 dny před slosováním?

Pokud věci často necháváte na poslední chvíli, nikdo vás nebude chápat tolik, jako Účtenková loterie, která umožňuje nahrát nasbírané účtenky z posledního měsíce před slosováním i jen 3 dny před aktuálním slosováním. My však doporučujeme nahrávat účtenky postupně, abyste se z toho nezbláznili a záplava účtenkových kódů vás spíše neodradila.

Váš hráčský účet si můžete založit až po výhře v loterii?

Nebaví vás registrace osobních údajů obecně? Bohužel se jí nevyhnete ani ve hře účtenková loterie. Tedy vyhnout se jí zde můžete alespoň částečně. Pravidla Účtenkovky totiž hráči umožňují hrát Účtenkovku i bez registrace, jen s vložením kontaktu pro případ výhry. Založit si hráčský účet považuje Účtenkovka za nutné až v případě výhry, potom na založení účtu budete mít 30 dní.

Je to ale nevýhodné. Bez hráčského účtu budete muset neustále vyplňovat vaše telefonní číslo, což akorát zdržuje.

Víte, že Účtenkovku losuje Sazka?

Sazka a Účtenkovka má společných více věcí. Kromě toho, že se hraje o výhry v hodnotě až jednoho miliónu, slosování registrovaných účtenek provádí právě společnost Sazka prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel.

Nemusíte schovávat účtenky, které registrujete?

Možná máte za to, že minimálně do 15. dne v měsíci (kdy v Účtenkovce probíhá slosování) je zapotřebí všechny registrované účtenky uschovat jako důkaz vaší případné výhry. Ale není to zapotřebí! Potom, co svou účtenku zdárně registrujete, klidně ji pomačkejte a zahoďte. Teda za předpokladu, že nenese pro vás další hodnotnou informaci – třeba že není podkladem pro případnou reklamaci vašeho zboží.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru