«

»

Co vše je vytištěno na vsazeném tiketu Sportky?

Foto: Sazka

Vsazená čísla Sportky a mnoho dalších informací

Před kontrolou tiketu Sportky od Sazky každý její hráč, jež sází pomocí loterijních terminálů, obdrží papírový tiket, který si musí uschovat pro následné překontrolování vsazených čísel s čísly vylosovanými.

Co je vidět na tiketu Sportky?

Jestliže si vezmete tiket Sportky do ruky a pojedete očima od shora dolů, uvidíte v první řadě logo Sazky, jako jejího provozovatele. Pod logem se nachází reklama a pod ní název loterie, tedy Sportka. Dále uvidíte den slosování, na který je tiket platný.

Jestliže jsou čísla vyplněna Náhodným tipem se dozvíte o řádek níže, kde v tomto případě bude napsané Náhodný tip. Pod náhodným tipem je vytištěn počet slosování (1 až 12) a datum slosování, na který je tiket platný.

Poté na tiketu naleznete v řádcích vsazená čísla (1 až 10 sloupečků). Jestliže pojedete očima ještě níže, uvidíte název doplňkové hry Šance, její šestimístné číslo a ANO či NE, podle toho, jestli jste se rozhodli Šanci za 20 korun vsadit společně se Sportkou.

Pod informacemi o hře Šance se nachází celkově zaplacená částka za tiket, datum a přesný čas vsazení tiketu. V jeho nejnižší části naleznete číslo obstaravatelské licence, které je občasně využíváno při doplňkových hrách o věcné ceny a podobně, a v poslední řadě je na tiketu QR kód.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru