«

»

Co všechno naleznete na tiketu Eurojackpotu?

Foto: 777cz.eu

Papírový tiket Eurojackpotu si hráči musí sami pečlivě uschovat a poté zkontrolovat. Vsázíte-li přes internet, pak online tiket je uložen a poté zkontrolován automaticky v hráčském účtu

Eurojackpot výsledky kontrolují miliony lidí z celkem 18 evropských zemí. Patrně každý z nich držel v ruce alespoň jednou jeho tištěný tiket. Eurojackpot se dá sázet i elektronicky, a tak se sázenka vyplňuje online, a tiket je následně uložen v hráčském účtu sázkaře, kde je poté automaticky i zkontrolován s taženými čísly. Při sázení na loterijních terminálech dostanou sázkaři po vyplnění sázenky do ruky tiket v papírové podobě, který si musí pečlivě uschovat pro kontrolu a jako doklad při možné výhře.

Co na papírovém tiketu Eurojackpotu uvidíte?

V horní části tiketu je vytištěné logo provozovatele, kterým je v České republice společnost Sazka. O řádek níž uvidíte název loterie, v tomto případě tam tedy bude Eurojackpot (a mezi nimi reklamu na loterii jinou).

Následně se na tiketu objeví informace, které byly hráčem vyplněny v sázence. V první řadě je to Náhodný tip, který se tam objeví pouze v případě, jestliže se sázkař rozhodl pro náhodně vygenerovaná vsazená čísla. Níže naleznete Počet slosování (1 – 6 týdnů) a data, v nichž bude tiket platný. Poté v řádcích (1 – 6 řádků) uvidíte vaše vsazená čísla (5 + 2).

Pod řádky se vsazenými čísly uvidíte název doplňkové hry Extra 6, šestimístné číslo sázenky a ANO či NE, podle toho, jestli jste se rozhodli hrát doplňkovou hru za 40 korun. Pokud pojedete očima ještě níže, naleznete celkovou cenu (od 60 do 400 korun), datum a čas vsazení tiketu.

V nejnižší části papírového tiketu Eurojackpotu je vytištěné číslo obstaravatelské licence a QR kód.
Jestliže se společně s miliony v Eurojackpotu hraje i o věcné výhry (automobil, Cesta kolem světa,…), tak se tato informace i s číselným kódem objeví pod doplňkovou hrou Extra 6.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru