«

»

Co všechno naleznete na vsazeném tiketu Šťastných 10?

Foto: 777cz.eu

Za vsazení tiketu Šťastných 10 zaplatíte nejméně 10 korun

Jestliže si vezmete do ruky vsazený tiket Šťastných 10, jako první uvidíte logo provozovatelské společnosti, tedy Sazky. Poté se dočtete název vsazené loterie (Šťastných 10) a na které slosování bude tiket platný – polední, večerní anebo obojí.

Následně se dozvíte, jestli vsazená čísla jsou vlastní nebo byly vygenerovány počítačem – Náhodným tipem. Níže naleznete na kolik a na jaké slosování bude tiket platný. Uvidíte tedy datum anebo jejich rozmezí (od-do) a za nimi v závorkách písmeno p – polední anebo v – večerní slosování, podle něhož při rozmezí data poznáte, kterým losováním v daný den začínáte a kterým končíte.

Jestliže pojedete očima ještě níže, uvidíte hrací pole se vsazenými čísly seřazené v řádcích vzestupně za sebou. Řádků s čísly může být od 1 do 4, a to podle toho, kolik jste vyplnili sloupců na sázence Šťastných 10.

Pod hracími poli naleznete informace o vsazení. V první řadě se dozvíte, kolik jste vsadili čísel (1 – 10 čísel), kolik jste se rozhodli investovat do jednoho slosování (10 Kč – 200 Kč), zda jste se rozhodli hrát i Královskou hru (ANO nebo NE) a jak je vysoký celkový vklad za všechna slosování. Ten nikdy nebude nižší, než cena za jedno slosování, tedy minimálně 10 Kč.

O řádek níže uvidíte název další doplňkové hry, a to Šance milion, její šestimístné číslo a ANO či NE, podle toho, jestli jste se ji za dalších 10 Kč rozhodli také vsadit. Pod doplňkovou hrou uvidíte celkovou částku za tiket (součet sázek za všechna slosování + Královská hra + Šance milion). Ve spodní části tiketu naleznete Číslo obstaravatelské licence a v poslední řadě QR kód.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru