«

»

Čtyři čísla plus bonusovka mu vynesla přes 2 miliony korun

Foto: pexels

S výhrou se ihned pochlubil své matce

T. McIntyre (64) pocházející z Belleville se před pár týdny stal výhercem 100 000 dolarů (v přepočtu přes 2,2 milionu korun), a to díky výhře v loterii Powerball, která tak trochu připomíná naší Sportku anebo Eurojackpot. Celkem 4 čísla z jeho tiketu se shodovala s těmi vylosovanými, což znamenalo, že se stal výhercem 4. pořadí.

Jelikož si McIntyre při vyplňování sázenky nevyplnil pouze pole s čísly, ale zaškrtl i jednu z bonusových her, byla jeho výhra ze 4. pořadí činící 50 000 dolarů (v přepočtu 1,1 milionu korun) vynásobena dvěma. Výherce si svůj tiket vsadil online, a proto mu pár okamžiků po slosování byl zaslán e-mail, že se stal vítězem desítek tisíc dolarů, a nemusel ho tak sám kontrolovat.

S výhrou se vzápětí pochlubil své matce a o několik dnů déle navštívil sídlo loterie, aby mu mohla být vyhraná částka vyplacena. McIntyre se svěřil zaměstnancům loterie, že se nyní cítí mnohem klidněji, jelikož jeho budoucnost bude díky penězům veselejší.

 

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru