«

»

Čtyřnásobná výhra díky doplňkové hře

Foto: pexels

Výhra v přepočtu 4,5 milionů korun

Sedmasedmdesátiletá Beverly Blackledge z Clare County v Michiganu, USA, před pár týdny vyhrála 200 000 dolarů (v přepočtu 4,5 milionu korun) v loterii Powerball. Správně tipnula 4 čísla plus Powerball číslo, což jí přineslo 50 tisíc dolarů (v přepočtu přes 1,1 milionů korun). Při vsazení tiketu si však Beverly vsadila i doplňkovou hru Powerplay, díky které nakonec byla její výhra vynásobena čtyřmi.

Výherkyně prozradila, že si tiket Powerballu společně s doplňkovou hrou Powerplay vsadila den před slosováním. Když byla následující den tažena tato čísla – 29, 30, 41, 48, 64 a Powerball číslem 01, byla seniorka v šoku, jelikož se několik jejích vsazených čísel shodovala s těmi vylosovanými a hra Powerplay tehdy násobila 4x.

Beverly je šťastná, že nově nabyté peníze jí a její rodině přinesou značnou finanční úlevu. Za část výhry hodlá nová milionářka zaplatit účty, pořídit si nové auto a také chce zrekonstruovat svůj dům.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru