«

»

Další originální možnost, jak se stát milionářem

Foto: pexels

Soutěž ve výdrži bez chytrého mobilu o 2,2 milionu korun

Vitaminwater je americká společnost, která vytvořila originální soutěž, na jejímž konci získá výherce 100 000 dolarů (v přepočtu přes 2,2 milionů korun). Nemusíte investovat žádné peníze do Sportky, Eurojackpotu anebo jiné loterie, stačí být do soutěže vybrán, poté vydržet rok bez chytrého telefonu a je z vás boháč.

Pravidla soutěže:

V první řadě musí uchazeč o hru a případnou výhru nejpozději do 8. ledna 2019 zadat na svém profilu na Instagramu či Twitteru s hashtagy #contest a #nophoneforayear příspěvek v anglickém jazyce, v němž vysvětluje, co by dělal, kdyby byl rok bez svého mobilního telefonu.

Společnost poté do dvou týdnů vybere vítěze/hráče, kterému dá více než dvacet let starý telefon, jež bude muset po dobu 365 dnů používat místo toho svého. Využívat nebude moci ani tablety a smartphony někoho jiného. Co naopak pravidla povolují, jsou stolní počítače, notebooky a přístroje typu Amazon Echo a Google Home.

Po prvním půl roku, pokud soutěžící splní všechna pravidla, mu bude vyplacena částka 10 tisíc dolarů (v přepočtu více než 220 tisíc korun). Po dalších 6 měsících dostane zbytek slíbené výhry. A jak společnost zjistí, zda pravidla nebyla porušena? Bude soutěžícího namátkově kontrolovat a použije i detektor lži.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru