«

»

Dan Bilzerian koupil za 2,2 milionu 100 000 loterijních tiketů!

Foto: www.facebook.com/danbilzerianofficial

V honbě za miliardami utratil miliony!

V roce 2015 byla v americké loterii Powerball změněna pravidla, která s sebou nesla zvýšení počtu hádaných čísel a tím pádem se zvyšoval i jackpot loterie. V lednu 2016 se jackpot Powerballu dokonce vyšplhal do neuvěřitelných 1,59 miliard dolarů (v přepočtu přes 35,5 miliard korun), což je dosud jeho historicky nejvyšší jackpot. Takováto suma samozřejmě zlákala tisíce sázkařů, kteří kvůli vsazení alespoň jednoho tiketu stáli i kilometrové fronty.

Snad nejvíce chtěl miliardovou částku získat americký dolarový milionář, herec a hvězda sociálních sítí Dan Bilzerian, který za vsazené tikety utratil celkem 100 tisíc dolarů (v přepočtu přes 2,2 milionu korun). Bilzerian se s tímto činem pochlubil zhruba 15 milionům svých fanoušku na jedné sociální síti a dokonce slíbil, pokud vyhraje jackpot, že si náhodně vybere 5 z nich a každému daruje milion dolarů (v přepočtu přes 22,3 milionů korun).

Mladý milionář nakonec miliardový jackpot nevyhrál, a tak ani žádné miliony nerozdával. Historicky nejvyšší výhru Powerballu získali celkem tři páry, kterými jsou John a Lisa Robinsonovi, Marvin a Mae Acosta, Maureen Smith a David Kaltschmith.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru