«

»

Dcera svému otci na Den otců koupila los a on na něm vyhrál 500 000 dolarů

Foto: pexels

Den otců rozhodně nepatří k příležitostem, kdy se hodí dát svým milovaným hodnotnější dary. Jde spíše jen o to si na své blízké vzpomenout. Ani dcera Johna Bartletta to s oslavami neplánovala nijak přehánět. Tátovi koupila pivo a přidala k němu i stírací los loterie Scratch’N Win. Také jste určitě někdy svým blízkým koupili tiket do Korunky či jiné loterie, že? Jenže v tomto případě se ukázalo, že společně s pivem dcera otci darovala také výhru 500 tisíc dolarů (přes 12 milionů korun).

Na Den otců nikdy nezapomenou

Výherní výsledky Korunky obvykle přichází v době, kdy je vážně nečekáte. O momentu překvapení ví své také John Bartlett, který byl potěšený tím, že se za ním jeho dcera na Den otců zastavila. To, že o několik hodin později setře na darovaném losu hlavní výhru, by ho ani ve snu nenapadlo. Jenže stalo se. Po tom, co dcera odjela a on manželce Anne pomohl umýt nádobí, si na stole všiml darovaných losů. „Tak pojď, seškrábeme je a budeme konečně bohatí”, vtipkoval se svou manželkou. Ale pak mu zmrzl úsměv na rtech… los byl opravdu výherní. A nebylo to pár stovek nebo tisícovek, nýbrž přes 12 milionů korun. Johnovi i jeho manželce Anne to vyrazilo dech. Ihned volali své dceři, aby jí řekli, že co se dárků týče, není vůbec žádná troškařka a že také přemýšlí, jestli John může tak hodnotný dar na Den otců vůbec přijmout. Dcera samozřejmě nechápala, co tím myslí. Chvilku se tedy rodiče bavili na její účet a pak jí celou věc vysvětlili.

Díky výhře John předčasně zahájí důchod

Výhra v Korunce či jiné loterii může zařídit, že do důchodu můžete jít mnohem dřív. To také udělal John, kterému do důchodu ještě nějaký ten rok zbýval, kdežto jeho manželka už si hověla doma. Díky výhře se k ní mohl připojit a cestovat, o čemž celý život snili.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Květoslav

    Mě by stačilo,kdyby mi koupila to pivo…

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru