«

»

Dejte si pozor na svůj vsazený tiket!

Foto: Sazka

Při představě, že si někdo z banky v igelitce odnáší statisíce v hotovosti a pak onu igelitku jen tak zapomene na sedadle spolujezdce v autobuse… si nejspíš každý ťuká na čelo. Někdy tohle ale dělá většina z nás, aniž by si to uvědomovala. Statisíce, dokonce milióny mohou být na vašem tiketu, který jste ještě nestihli zkontrolovat, nebo na který jste dokonce zapomněli. Dávejte si proto pozor na své tikety!

Možná jste milionář a ani o tom nevíte

Po mnoha neúspěších se vám výhra ve Sportce může jevit jako málo pravděpodobná. Čím déle bezúspěšně sázíte, o to s menším nadšením můžete kontrolovat výsledky Sportky. Sem tam se dokonce stane, že se vám tiket Sportky bez kontroly v peněžence povaluje i nějaký ten pátek. A to je rizikové. Může se totiž stát, že jste milionářem, a ani o tom nevíte.

V případě opravdu velké výhry, například Superjackpotu Sportky vás může zachránit fakt, že se po neznámém výherci v televizi spustí pátrání. Při sledování podobných zpráv typu: „padl Superjackpot Sportky, výherce si jej však ještě nevyzvedl” vám časem může dojít, že o Superjackpot jste hráli také a sázenku jste ještě nezkontrolovali. V tom případě doufejte v to, že tiket v peněžence ještě máte.

Výherní tiket se vám může z peněženky snadno vytratit

Někdy svůj výherní tiket pravděpodobní výherci hledají marně. Může se stát, že se v mezidobě z jejich peněženky vytratí. Nebo si dokonce nebudou moci vzpomenout, zda jej do peněženky vůbec dávali. Kde je ten tiket…?

Doporučujeme znovu zkontrolovat i ty sázenky, které jste po kontrole chtěli vrátit a u nichž si později nejste jistí, že kontrola proběhla.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru