«

»

Déle než měsíc byl milionářem a nevěděl o tom…

Foto: pixabay

Představte si, že déle než měsíc už jste milionářem, ale nevíte o tom. Dál chodíte do práce (i když se vám nechce), dál řešíte složenky (i když vám jde z toho hlava kolem), dál si odříkáváte věci, na které nemáte a dál doufáte, že jednou se to změní. Také dále sázíte a sníte o výherních výsledcích Sportky. Přitom tohle už dávno dělat nemusíte. Výhra ve Sportce nebo v Eurojackpotu vám už dávno říká pane, stačí jen zkontrolovat zapomenutý tiket ve vaší peněžence!

Vyhrál v přepočtu 132 milionů korun, o výhře se dozvěděl až po měsíci

Něco takového se nedávno stalo Američanovi Christopherovi Sargentovi z Oregonu, který si tiket loterie Megabucks koupil už na konci srpna. Teprve nedávno se dozvěděl, že má jeho peněženka (v níž měl tiket ukrytý) hodnotu 132 milionů korun. Ani si nechceme představovat scénáře, kdy by mu peněženku s výherním tiketem ukradli, někde by ji zapomněl nebo z ní tiket vytrousil… šťastlivec na výhru přišel až u pokladny, kdy si chtěl koupit nový tiket (sázel pravidelně) a zjistil, že ten starý ještě neprošel kontrolou.

Podobný příběh přitom může potkat každého sázkaře Sportky, i vás!

Výhru si nechali postupně vyplácet, zkrátka nepřišel ani obchod, v němž se losy prodávají

Společně se ženou se Christopher rozhodl nechat si výhru vyplácet postupně. Po odečtení nutných daní jim tak na účtu každý rok, po dobu třiceti let, přistane suma ve výši cca 3 milionů korun.

Zkrátka nepřijde ani obchod, v němž se losy prodávají. Provozovatel loterie má s majitelem obchodu smlouvu, že mu bude vyplácet 1 procento z výher. Díky Christopherově výhře je tedy majitel obchodu bohatší o 1,3 milionu korun. A to je přesně ten případ, kdy má z výhry v loterii radost i někdo další kromě výherce.

A co vy? Nemáte v peněžence nějaké neprohlédnuté tikety Sportky?

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru