«

»

Devět let po mega výhře v loterii trefila další obří „jackpot”, ve 48 letech se jí narodila holčička

Foto: pexels

Gillian Bayford z městečka Suffolk vyhrála v loterii v roce 2012 obrovskou výhru ve výši 148 milionů liber. Tehdy ještě žila s bývalým manželem Adrianem, se kterým měla dvě děti. I přes rozvod má i dnes na účtu peníze z výhry. Před pár měsíci se jí dokonce podařilo trefit další životní jackpot – ve 48 letech se jí narodila holčička. Nečekané těhotenství v tak pokročilém věku lze přirovnat k výhře v Extra Renty…, taky ji nečekáte, ale nakonec vám změní celý život!

S výhrou přišel i mediální zájem

Kdyby vám výherní výsledky Extra Renty přinesly výhru a k výhercům by se u nás přistupovalo stejně jako v Anglii nebo v Americe, určitě by se o vás sem tam psalo i v médiích. Naštěstí Sazka identitu výherců přísně střeží a žádný fotograf na vás při vyzvednutí výhry nečeká. Na mediální zájem si musela zvyknout i Gillian, která před výhrou v loterii uklízela v nemocnici. Výhra 148 milionů liber jí přinesla nejen nový výčet možností, nýbrž i zájem ze strany médií. Čas od času se o ní napsalo, třeba při rozvodu s jejím bývalým manželem Adrianem. To samé se stalo i teď, když má doma nový milionový dárek – několikaměsíční dcerku, kterou porodila v pokročilém věku. Za dva roky Gillian oslaví padesátku. O svém těhotenství říká, že bylo stejně nečekané, jako dřívější výhra v loterii.

Mateřství je jako jízda na kole

Je vidět, že s výhrou v loterii Gillian nakládala dobře, protože i devět let po výhře se uklízecího mopu chytat nemusí. Naopak může klidně zůstat doma se svou dcerkou, jak dlouho bude chtít. Vás doma může nechat třeba Extra Renta, která vám v případě výhry bude vyplácet 100 tisíc měsíčně po dobu 20 let. Na otázku, jaké je mateřství před padesátkou, Gillian odpověděla, že jiné a zároveň stejné jako když jí bylo dvacet. Mateřství je jako jízda na kole, nezapomíná se! Stejné je to i s vašimi šťastnými čísly do Extra Renty. Pokud je sázíte opakovaně, už je znáte nazpaměť.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru