«

»

Díky doplňkovce byla jeho už tak vysoká výhra ještě vynásobena třemi

Foto: pexels

Část výhry si hodlá schovat na důchod

Devětapadesátiletý Američan David Smith z Michiganu získal před několika týdny v tamní loterii Mega Millions obrovskou výhru ve výši 3 000 000 dolarů (v přepočtu přes 67 milionů korun). Smith svůj vítězný tiket vsadil online přes webové stránky loterie. Stejně tak můžete po zaregistrování sázet například i Sportku, Eurojackpot či Šťastných 10 na stránkách Sazky.

Postarší multimilionář správně uhádl pět z šesti vylosovaných čísel, což mu přineslo milion dolarů. Jelikož si ale při vyplňování online sázenky vsadil i jednu z doplňkových her, byla jeho výhra vynásobena třemi, což mu přineslo již zmiňované 3 miliony dolarů.

Jakmile se muž o výhře dozvěděl, zavolal ihned své ženě, aby se jí s touto radostnou novinou mohl pochlubit. Ta tomu ale nechtěla zprvu vůbec věřit. Trvalo mu dlouhých 10 minut, než ji konečně přesvědčil. Poté společně začali plánovat, za co peníze utratí. V první řadě si chtějí zútulnit a opravit dosavadní bydlení, následně chtějí vzít svou rodinu na dovolenou a zbytek peněz si hodlají uložit, aby si je mohli užívat za několik let v důchodu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru