«

»

Díky doplňkové hře si přišla na více než 2 miliony

Foto: depositphotos

I v Čechách vám doplňkovka může vynést pořádný balík

Štěstí začátečníka pomohlo Barbře Brownové z amerického Michiganu přijít k pořádnému balíku peněz. Na konci prvního měsíce letošního roku totiž v loterii vyhrála 100 000 dolarů, což dělá zhruba 2,25 milionu korun.

Ačkoliv Barb správně uhádla jen 4 čísla plus číslo dodatkové, což znamená výhru “jen” cca 1,1 milionu, tak její konečná částka činila tolik proto, že si při vyplňování online sázenky zaškrtla i jednu z dodatkových her, která jí výherní sumu vynásobila 2x.

Když den po slosování procházela zprávy ve své e-mailové schránce, našla tam i jednu od loterijní společnosti, v níž ji informovali o tom, že se stala výherkyní. Kolik však vyhrála, v e-mailu nebylo, a proto navštívila svůj loterijní online účet, kde na ni ihned po přihlášení vyskočilo okénko s gratulací k výhře činící sto tisíc dolarů. Zprvu nevěřila svým očím, a proto si k sobě zavolala svého manžela, aby jí potvrdil, že se jí to všechno jen nezdá.

I v České republice si můžete u svých loterijních her, jako je třeba Čechy oblíbená Sportka, vsadit jejich doplňkové hry. Například Sportky Šance vám vaší výhru nevynásobí 2x či 3x, ale je možné si díky ní přijít i na miliony korun.

A jak si vsadit Šanci? U Šance ve Sportce netipujete žádná čísla, ani neovlivníte jejich pořadí, jde totiž o šestimístné číslo dané sázenky. Za hru Šance zaplatíte 20 korun a hrajete ji automaticky při podání sázenky. Pokud ji však hrát nechcete, je nutné zaškrtnout NE v příslušném okénku anebo svou volbu sdělit obsluze loterijního terminálu Sportky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru