«

»

Díky obří výhře koupí hračky nemocným dětem

Foto: depositphotos

Při zběžné kontrole si zprvu myslela, že vyhrála jen pár tisíc korun

Catherine Rhoden pocházející z Creedmooru v USA se před pár týdny díky vsazenému tiketu Powerball za pouhé $ 3 (v přepočtu cca 70 korun) stala výherkyní $ 100,000 (v přepočtu přes 2,3 milionu korun).

Catherine není dlouholetou sázkařkou, sází teprve pár měsíců. Přesněji od té doby, kdy si našla nového přítele, o němž doposud tvrdila, že je její výhra v loterii. Tu ale teď skutečně zažila. Při kontrole tiketu si zprvu myslela, že vyhrála asi jen $ 1,000 (v přepočtu 23,2 tisíce korun). Při důkladnější kontrole ale zjistila, že je výhra mnohem vyšší.

Výherkyně prozradila, že ještě nemá stoprocentně jasno, co s tolika penězi udělá. V jednom si je ale jistá. Chce zaplatit veškeré své dluhy a nakoupit spousty hraček dětem, které se léčí v nemocnici.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru