«

»

Díky Sportce je bohatší o více než 3 miliony korun

Foto a zdroj: Sazka

Za vyhrané peníze si koupí nové auto a vysněnou motorku

Sportka od Sazky před několika týdny udělala z další české maminky milionářku. Dle jejích slov nesází na každé slosování, ale v každém měsíci jen občasně. I přesto se na ni čtvrtou květnovou středu usmálo štěstí a ona tak získala přes 3 miliony korun.

Výherkyně prozradila, že si vždy po koupi tiketu představuje, co by dělala, kdyby i ona jednou vyhrála tučnou částku. Tyto představy ji baví, nikdy ale nevěřila tomu, že by skutečně vyhrála. I přesto, jen tak pro jistotu, vsazené tikety schovává do skříně mezi oblečení, aby je neztratila.

Když po slosování pomocí mobilního telefonu zkontrolovala výherní čísla s těmi vsazenými, byla v šoku. Několik chvil nemohla uvěřit tomu, že se skutečně stala majitelkou třímilionové částky. Vzápětí se s touto novinkou pochlubila svým dětem a manželovi.

Žena ihned věděla, za co část peněz utratí. V první řadě si s manželem koupí nové rodinné auto. A jelikož jsou oba vášniví milovníci motorek, a motorku vlastní pouze on, rozhodla se si ji nyní koupit taky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru