«

»

Díky tomu, že jí zrušili let, vyhrála 1 milion dolarů!

Foto: pixabay

Není důvod smutnit, když vám ujede autobus, zmeškáte vlak nebo když vám zruší let… své o tom ví Američanka Angela Caravella z Kansas City, která si při čekání na další let koupila pár losů a v jednom z nich setřela okamžitou výhru 1 milion dolarů (to je více než 22 milionů korun). Podobnou částku můžete vyhrát i ve Sportce.

Kdyby letadlo letělo na čas, zůstala by chudá

Američanka Angela Caravella žila do výhry v loterii běžný život. Peněz neměla nazbyt, ale nestěžovala si, protože byla šetřivá. O to více ji překvapilo její rozhodnutí koupit si losy po tom, co jí přeložili dobu letu. Vždy losy považovala za rozhazování peněz, protože do té doby v nich nic nevyhrála. Také výherní výsledky Sportky, na které musíte pořád čekat, se jeví jako prodělečné. Někdy se však karty mohou obrátit. A to někdy přijde úplně nečekaně, třeba jako v případě Američanky Angely Caravellové. Ta zbohatla v době, když čekala na přeložený let.

Domů se vracela s výherním losem

Výhra ve Sportce nejspíš přijde v době, když ji budete nejméně čekat. Ani Angela Caravellová nepředpokládala, že s sebou domů přiveze jeden milion dolarů. Však také výherní los v letadle mačkala k hrudi a modlila se, aby její velké štěstí nezhatil například nečekaný pád letadla… pochopitelně si totiž tučnou výhru chtěla užít.

Letadlo výherkyně naštěstí bezpečně přistálo a Angela si mohla vybrat svou výhru. Protože se rozhodla pro okamžité vyplacení výhry, musela se s částí peněz rozloučit. To jí ale nevadilo, protože jí i po odečtení zůstala částka, na kterou by v životě sama nenašetřila. Příběh se udál loni v létě, a tak předpokládáme, že si Angela už plní své sny a cestuje.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru