«

»

Díky vyhraným miliardám si plní všechny své sny

Foto: pexels

Vyběhl schody Rockyho Balboi a objednal si hromadu zmrzliny v hotelu Plaza

Už je to více než rok a půl, kdy dvacetiletý Američan Shane Missler pocházející z Floridy, vyhrál obrovský jackpot činící 451 milionů dolarů (v přepočtu přes 10 miliard korun) v jedné z nejznámějších amerických loterií.

Jakmile se Shane o výhře v lednu loňského roku dozvěděl, ihned se s touto informací pochlubil na sociální síti Twitter, kam připsal, že prvním 50 tisícům lidí zaplatí 5 tisíc dolarů (v přepočtu cca 110 tisíc korun), jestliže budou jeho příspěvek sdílet a dají mu lajk. Pro výhru si mladík do sídla loterie doletěl soukromým letadlem. Peníze si nechal vyplatit jednorázovou platbou, a proto mu po veškerých srážkách bylo vyplacenou “jen“ 282 milionů dolarů (v přepočtu více než 6,4 miliardy korun).

Mladý multimiliardář o sobě mluví jako o dítěti s velkými sny, které si díky tolika penězům mohl začít plnit. Výhru utrácí v zábavních parcích či sportovních klání, kam se vydává i přes celé Spojené státy. Cestuje po Americe a užívá si luxusu v hotelech jako Bellagio, Plaza anebo Ritz Carlton. V hotelu Plaza, jenž můžete znát z filmu Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, si splnil sen a objednal si všechny příchutě zmrzliny, kterou měl hotel v nabídce. Další sen si plnil, když vyběhl schody ve Filadelfii, po nichž běhal i Rocky Balboa anebo si koupil automobil Range Rover Velar, jež mu připomíná vesmírnou loď. S utrácením samozřejmě nemyslí jen na sebe, ale i na svou přítelkyni, kterou bere na nákupy.

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru