«

»

Díky výhře má dnes dceru

Foto: pexels

Za vyhrané peníze si splnila sen

Za vyhraný balík peněz ve Sportce či Eurojackpotu si nemusíte kupovat jen nové bydlení, auta, dovolené nebo rozjíždět podnikání. Můžete si totiž život změnit úplně jinak, a to takových způsobem, který vám vydrží až do konce života.

Za jednu takovou změnu před pár lety investovala Britka Rebeca Brownová přes 350 tisíc korun. A o co vlastně šlo? O umělé oplození. Rebeca totiž snila po děťátku už dlouho dobu, neměla ale k sobě partnera, se kterým by dítě zplodila a poté i vychovala.

Že si dítě pořídí i bez partnera Rebecu přiměly lékařské výsledky, v nichž stálo, že její buňky v děloze jsou neobvyklé, což může v budoucnu způsobit rakovinu. Lékaři se ji zeptali, zda chce podstoupit hysterektomii ihned nebo chce mít ještě děti. Odpověděla, že dítě ještě chce a rovnou začala dělat všechno proto, aby umělé oplození mohla podstoupit v nejbližší době. Jak už bylo řečeno, umělé oplození si Rebeca zaplatila sama. A to dokonce 2x, jelikož první pokus nebyl úspěšný.

A kde dnes už maminka několika měsíční dcerky Ethel peníze na oplození vzala? Nenašetřila si na ně chozením do práce, ale výhrou v loterii. V roce 2016 se svými rodiči a sestrou vyhrála 1 milion liber, což v přepočtu činí cca 30 milionů korun, které si mezi sebou členové rodiny spravedlivě rozdělili.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru