«

»

Díky výhře v loterii můžete konečně bydlet podle svého

Foto: pixabay

Obyčejní smrtelníci si většinou na stavbu domu berou hypotéku. To znamená značné omezení v plánování toho, jak bude vybavení domu a samotný dům vypadat. Po výhře ve Sportce máte přece jen volnější ruku, proto si můžete koupit vilu ve stylu Hvězdných válek. Jedna taková stojí na Floridě.

Po výhře v loterii můžete žít v domě zařízeném ve stylu Hvězdných válek

Pokud vás svazuje společná hypotéka a výherní výsledky Sportky jsou v nedohlednu, při plánování bydlení se jednoduše musíte ohlížet také na zájmy vašeho partnera. Proto je více než možné, že pokud vy jste fanouškem Star Wars a váš partner ne, váš požadavek na to, abyste do chodby umístili Darth Vadera v životní velikosti a na zahradě abyste měli stormtroopery, bude nejspíš zamítnut. Jenže, když trefíte Sportku a výhra bude dost vysoká, můžete si koupit vilu ve stylu Hvězdných válek za 11,5 milionu dolarů. Jedna taková stojí na Floridě.

Po výhře v loterii nejspíš uniknete kruté realitě

Až trefíte Sportku, můžete uniknout kruté realitě… a to doslova. Bydlet můžete v tematické vile ve stylu Hvězdných válek, která stojí na Floridě. Nabízí 15 ložnic a 19 koupelen. Je luxusní, to jo. Přesto bude mít omezenou klientelu… toužit po ní budou zejména fanoušci Hvězdných válek. Aby ne. Každičký pokoj, chodba a kout této vily nabízí styl Hvězdných válek, a to i s postavami z Hvězdných válek v životní velikosti.

Celá vila připomíná vesmírnou loď, a proto by bylo nemístné, kdybyste v ní chodili běžně oblečení. Po práci, jestli po výhře ve Sportce vůbec nějakou budete mít, můžete jednoduše shodit oblek a nahodit župan coby tematickou kápi. Ve vile nechybí ani osvětlení ve stylu laseru a světelných mečů. No nekupte to! Právě tato vila může být po mega výhře ve Sportce vaší novou realitou. Se stovkami milionů na bankovním účtu se totiž s běžnou realitou střetávat vůbec nemusíte!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru