«

»

Díky výhře v loterii rozšíří své sloní stádo…

Foto: pixabay

Louise Tate (42) ze Sunderlandu v Anglii má za sebou těžké období. Během pandemie koronaviru jí byl diagnostikován melanom za levým okem a musela podstoupit operaci a léčbu. Velkou podporou jí byla její rodina a stádo slonů. Odměnou pak hlavní výhra 100 tisíc liber ukrytá ve stíracím losu za dvě libry. A za co odmění výhra v Korunce vás?

Sloni jí dodávali sílu

Během léčby našla dvaačtyřicetiletá lékárnice zalíbení ve slonech. Ti pro ni znamenali sílu a naději, že to všechno zvládne. Prvního keramického slona dostala od kamarádky, další sloní talismany (ať už plyšové nebo z jiného materiálu) tak nějak přibyly k tomu prvnímu. Nosili je známí nebo si je sama kupovala. Ve finále své léčby jich doma měla asi tři desítky. Tak velká koncentrace talismanů nejspíš přitáhla i výhru v loterii. Před plánovanou poslední operací, během které měla dostat umělou náhradu za nádorem postižené oko, si koupila los, který do jejího rozpočtu přivál 100 tisíc liber (to je v přepočtu více než 2,9 milionu korun). Podobně mile vás mohou překvapit také výherní výsledky Korunky.

Za výhru si koupí dalšího slona a mnoho dalších věcí

Výhra v loteriích typu Korunka nebo v losech je pro šťastlivce nečekaným překvapením. A to z nich většina sází právě pro výhru v loterii. Ta je ale vždycky nakonec umí příjemně překvapit. Potěšena ale zároveň i velmi zaskočena byla i Louise, pro kterou losy ve většině případů znamenaly jen pár drobných. Teď z výhry plánuje koupi dalšího slona, rekonstrukci bydlení a rodinnou dovolenou. Jak říká, výhra v loterii je pro ni znamením, že vše zlé je pro něco dobré. Ve stírání losů hodlá i nadále pokračovat obklopena svým sloním stádem. A jaký talisman přinese štěstí v Korunce vám?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru