«

»

Díky výhře v loterii se vzali a navázali na starou rodinnou tradici

Foto: pixabay

Holly a Ben z Cambridge vyhráli v říjnu 2021 v Národní loterii výhru 1 milion liber (dnes je to přes 28 milionů korun). Po roce je loterijní společnost oslovila s tím, aby na sebe prozradili, jak moc je výhra ovlivnila a oni s dalšími sázkaři bez rozmyslu sdíleli své novinky. Tak například se vzali a koupili překrásný dům. I vy budete moci udělat zásadní kroky ve vašem životě, když se vám podaří výhra v Korunce.

Holly nevěřila vlastním očím, když se sen změnil ve skutečnost

Výherní výsledky Korunky mohou otočit váš život vzhůru nohama, přesně jako se to stalo u Holly a Bena. Ty výhra v loterii popohnala k oltáři. Jak o sobě ale tvrdí, vzhledem k tomu, že spolu v době výhry chodili už asi devátým rokem, ke svatbě by prý došlo tak jako tak. Nejspíš by ale nebyla tak pompézní. Dále uvedli, že díky výhře si mohli koupit překrásný prostorný dům, díky kterému mohli převzít skomírající rodinnou tradici. Jak Holly uvádí na pravou míru, její tetička, která už zemřela, byla u nich v rodině jedinou osobou, která měla doma na Vánoce prostory i pro tak rozvětvenou rodinu, jako byla ta jejich. Vánoční setkání se proto vždy konala u ní. Z toho ale sešlo, když nebohá tetička zemřela. Díky koupi prostorného domu mohla Holly navázat na tuto tradici a po své tetě převzít štafetu.

K sázce ji vlastně popohnal tchán

I výhra v Korunce vás může o vlásek minout, pokud vám ji osud nepřeje. Jak Holly tvrdí, ani oni by nemuseli být na listině výherců v loterii, kdyby ji k sázce tehdy nepopohnal její tchán. V tu dobu byl jackpot loterie docela vysoký a tchán na skupinovém chatu jedné aplikace všem připomněl, že by si měli vsadit. To Holly udělala a teď neví, kdy přestat vděčit tomuto dni.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru