«

»

Díky zapomnětlivosti jsou z nich milionáři

Foto: pexels

Zapomnětlivost jde trénovat. Když se naučíte zkoncentrovat vaše myšlenky, můžete toho časem zapomínat méně a méně. Jen jestli to nebude kontraproduktivní. Taková pořádná zapomnětlivost vám totiž může přihrát i výhru v Korunce! Stejně jako se to stalo Denisovi Fawsittovi (80), který kvůli zapomenutým brýlím místo čísel narozenin své rodiny mimořádně vsadil náhodný tip. Tento okamžiku mu vynesl přes 116 tisíc liber (přes 3,4 milionu korun).

Když vám vaše šťastná čísla nevychází

Pokud se o výherní výsledky Korunky nebo jiné loterie snažíte se svou sadou šťastných čísel, můžete být nesví, když je z jakéhokoliv důvodu nemůžete vsadit. Bývalý horník a stavitel Denis Fawsitt sází svá šťastná čísla celý život. Je to směsice dat narozenin jeho nejbližších. Když v březnu tohoto roku v trafice zjistil, že zapomněl své brýle doma, a proto není schopen vyplnit sázenku, byl celý nesvůj. Mohl čísla nadiktovat obsluze, jak ale říká, zrovna se tam vytvořila fronta a on se pod tlakem rozhodl vsadit mimořádně náhodný tip. Ten mu vynesl výhru 116 tisíc liber. Denis a jeho žena Anna měli štěstí. Představte si, kdyby to nevyšlo a ten den zrovna vylosovali jejich šťastná čísla. I to se stává! To je riziko šťastných čísel. Sázíte je do Korunky celý život, jednou se rozhodnete pro změnu a bum! Čísla padnou, bohužel bez vaší účasti ve hře.

Výhru oslaví, až to bude možné

Denis Fawsitt se směje, že kdyby to byl tušil, brýle by doma zapomněl už dávno. Ostatně zapomnětlivost ho trápí dlouhá léta. Výhru prý oslaví, jak to bude možné. Zatím si na šťastná čísla připili. Na otázku, zda dá svým šťastným číslům ještě šanci, Denis odpověděl, že určitě ano. Sází je celý život, a proto je přesvědčený, že zaručeně padnou a on si na to počká. Mezitím si bude užívat aktuální výhru, o kterou se podělí se svými dětmi. I vám může v Korunce vyjít spíše náhodný tip než šťastná čísla… toto rozhodnutí však necháme na vás.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru