«

»

Dlouho, dlouho nic… a pak šest výher v jednom jediném slosování

Foto: depositphotos

Sázkař Raymond Roberts z Massachusetts je šestinásobný šťastlivec, protože při slosování 13. prosince v loterii Lucky For Life bral hned šest výher najednou a dohromady si tedy přišel na částku přes dva miliony dolarů. Raymond za výhru vděčí své intuici a také tomu, že do hry poslal hned šest tiketů se stejnou kombinací čísel, které znamenají převážně narozeniny jeho dětí a blízkých osob. To se mu povedlo, no ne?

Štěstí se sbíralo na později

Raymond Roberts z Massachusetts patří k pravidelným sázkařům a k jeho oblíbeným hrám patří loterie Set For Life. Tiket vždy sázel v místním obchodě Royal Liquors, kde pokaždé vyřídil i své každodenní nákupy. Až tentokrát se na něj však usmálo štěstí. A jaké! Mohl trefit jen jednu výhru a už to by byla trefa. Raymond však měl štěstí a trefil hned šest výher v jednom slosování. Zatímco u pěti výher si vybral hotovost, u šesté se rozhodl pro roční platby po 25 000 dolarů. Sázet však hodlá dál.

Z výhry plánuje nákup motocyklu

I výhra v Korunce vám umožní koupit si co, o čemž jste dříve třeba ani neuvažovali. Raymondovým velkým snem byl nový motocykl. Ne že by na něj před výhrou neměl, přesto si chtěl nechat nějakou železnou rezervu. Tu teď může díky výhře s klidným svědomím rozfofrovat. Raymond už se nechal slyšet, že si z výhry koupí motocykl. Z jeho výhry má radost i prodavač z obchodu, kde se výherní tiket prodal. Je to totiž jeho dlouholetý kamarád a díky tomu mohou výhru zapít spolu. A jak nebo s kým oslavíte výhru v Korunce vy, až se vám poštěstí? Zatím nic? Ani ťuk? Neklesejte na mysli… Raymond je důkazem toho, že někdy se štěstí kumuluje na později.

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru