«

»

Dlouholetý sázkař Sportky se konečně dočkal výhry milionů

Foto: pexels

Část vyhraných peněz daruje těm, kteří je potřebují více

Tiket nejoblíbenější české loterie od Sazky si čas od času chodí vsadit už více než 40 let. Teprve před několika týdny se na něj ale štěstěna konečně usmála a na účet mu přihrála krásných 5,2 milionu korun. Než se z něj stal milionář, tak jeho výhry činily maximálně pár desítek stokorun.

Společnost Sazka má při vyplácení výher Sportky daná pravidla, která určují, jak vám mohou být peníze vyplaceny. Záleží také na tom, zda jste si stejně jako náš výherce vsadili na některém prodejním místě Sazky či online přes hráčský účet. Jestliže sázíte online, lze výhry do 5 tisíc za den vybrat na kterémkoliv prodejním místě Sazky nebo je možné peníze vybrat bezhotovostně, tedy poslat si je na váš bankovní účet. Bezhotovostně lze také vybrat 500 000 korun za týden. Pokud ale vyhrajete více než půl milionu korun, musíte se nejprve spojit se zaměstnancem Sazky pomocí infolinky, s nímž se domluvíte na postupu výběru.

Jestliže si ale chodíte stejně jako výherce vsadit do trafiky nebo na jiné prodejní místo Sazky, pravidla pro vyplácení jsou trochu jiná. Výhru činící maximálně 1 000 korun lze po předložení výherního tiketu bez problémů vybrat na kterémkoliv prodejním místě Sazky. Pokud ale vyhrajete do 100 000 korun, musíte se nejprve s prodejním místem na výběru výhry domluvit. Je totiž možné, že takto vysokou hotovost nebude mít obsluha k dispozici. Výhry do 270 000 korun lze také vybrat na prodejních místech, ale pouze na těch větších. Ostatní vyšší výhry vám budou vyplaceny pouze v sídle Sazky, a to až po telefonické domluvě se zaměstnancem, s kterým se spojíte pomocí infolinky a domluvíte se s ním na dalším postupu.

Sídlo Sazky navštívil i nový milionář, který se tamním zaměstnancům svěřil, že výhru drží v tajnosti před všemi svými přáteli a dokonce i celou rodinou včetně manželky a dětí. Takto tučné tajemství si ale pro sebe nehodlá nechat dlouho a nehodlá ho sám ani utratit. Rozhodl se totiž část peněz darovat nadaci, jež pomáhá rodinám s dětmi, které se kvůli závažné nemoci dostaly do nelehké situace. Dále si hodlá zaplatit veškeré své dluhy a dostavět dům.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru