«

»

Dnes 12. 11. je poslední den k registrování říjnových účtenek

Foto: 777cz.eu

Účtenkovka – Poslední šance přihlásit říjnové paragony

Dnes v pondělí 12. listopadu je poslední příležitost registrovat do účtenkové loterie paragony, které byly za vaše nákupy vystaveny od prvního do posledního října. Pokud se o přihlášení říjnové účtenky pokusíte až zítra či později, automaticky do soutěže nebude přijata.

Připomeňme ještě, že losování říjnových účtenek proběhne ve čtvrtek 15. listopadu, a to v přesně nestanovený čas někdy kolem poledne. Už od této doby budou případní výherci dostávat emailové anebo SMS zprávy o výhrách. Dozvědět se o nich můžete taktéž ve vašem hráčském účtu, pokud ho máte vytvořený. Oficiálně budou veškeré výherní účtenky zveřejněny (taktéž na této stránce v menu pod ÚČTENKOVKA registrace a výsledky) přibližně až v 16:10 hodin.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru