«

»

Dnes 18. prosince opět milion pod stromeček a s nadělováním Sazka ještě nekončí

Foto a zdroj: Sazka

Kromě toho, že si hráči Sportky mohou nadělit pod stromeček lákavé výhry už tím, že si tipnou šťastná čísla, naděluje Sazka i jinak. Stejně jako minulý pátek i dnes 18. prosince se hraje o prémii milion pod stromeček. Tu získá majitel výherního tiketu nebo online sázky. V jackpotu Sportky je krásných 24 200 000 korun. Tedy suma, pro kterou musíte trefit první pořadí Sportky a poslední číslo doplňkové hry Šance. Lákavé jsou i oba tahy prvního pořadí. V každém z nich se hraje o naprosto identickou částku, a to 12 600 000 korun.

Ve středu se sázkaři zadařilo ve hře Šance

Středa 16. prosince byla, co se výherních výsledků Sportky týče, průměrná. Gratulovat si může hlavně sportkař, který se umístil na první výherní pořadí doplňkové hry Šance a ze hry si odnesl přes 3 miliony. Dnes tedy Sazka naděluje milion pod stromeček. Abyste se do hry zapojili, stačí si vsadit plný tiket Sportky za 220 korun.

Sazka pokračuje v nadílce

Konec roku je štědrým obdobím, a proto není dnešní milion pod stromeček posledním dárkem Sazky. Už v mimořádném štědrovečerním slosování Sportky – ve čtvrtek 24. prosince si budete moci zahrát o další milion. A v pátek 25. prosince – na Boží hod si v Eurojackpotu kromě hlavní výhry budou moci Češi zahrát o luxusní byt v Praze na Smíchově s cenovkou 15 milionů korun. Byla by škoda se o jeho výhru alespoň nepokusit.

Tak do toho. Milion pod stromeček a byt za 15 mega můžete čekat leda tak od Sazky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru