«

»

Dnes 19. prosince Ježíšek ve Sportce naděluje milion

Foto: Sportka

Milion pod stromečkem Sportky nechybí ani tento rok. Do Štědrého dne sice nějaký ten den ještě zbývá, to však Sazka neřeší a už dnes 19. prosince sázkařům pod stromeček ukryla dárek v hodnotě jednoho milionu korun. Superjackpot Sportky je 249 200 000 Kč, z toho Bonus je přes 226 milionů korun.

Do hry s plným tiketem, ze hry s jedním milionem

Abyste mohli soutěžit o tučné výherní výsledky Sportky a dnes i o vánoční milionovou prémii, je nutné vstoupit do hry s plným tiketem za 220 Kč, tedy včetně doplňkové hry Šance. Nejenže se to teď rozhodně vyplatí, když je Superjackpot Sportky přes 249 milionů korun vysoko a z toho Bonus je přes 226 milionů korun, nýbrž dnes je ve hře také vánoční prémie Sportky ve výši jednoho milionu. O tu samou prémii se bude hrát také v pátek 24. prosince, tedy přesně na Štědrý den!

Sázkaři Sportky v posledních týdnech zažívají opravdu perné chvilky, protože Superjackpot stále roste a ne a ne jej srazit dolů. Jednak se to prodražuje a také už hráčům pomalu docházejí tipy na výherní čísla. Držet se svých šťastných čísel, nebo jít do hry pokaždé s jinou kombinací? Toť otázka!

Jako velmi šťastná se ukázala být čísla 5, 8, 15, 23, 37, 39 a 6

Vyhrát velkou sumu ve Sportce takhle před Vánoci se už v minulosti podařilo manželskému páru z Chrudimska, který si ze hry odnesl téměř 400 milionů korun. Výhru manželé trefili 3. listopadu 2013, a tak ji mohli do Vánoc určitě přivítat na svém bankovním účtu. Pomohla jim k tomu čísla 5, 8, 15, 23, 37, 39 a 6, z nichž si můžete vzít potřebnou inspiraci.

Eurojackpot padl!

Eurojackpot, který se ještě v pátek před slosováním pohyboval nad 1,8miliardovou hranicí, padl. 1 862 168 589 Kč vyhrál sázkař z Německa. Jeden sázkař z Česka se umístil na krásném třetím pořadí, ze kterého si odnesl přes 3,6 milionu korun.

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. Nemsovsky

  Byl jsem dne 14 ledna v bance a žádné peníze tam nejsou kam jste je poslali prosím olin posílám sportky anic jsem nedostal ani korunu a dokonce jte mě gratulovali že jsem vihrál peníze ale na účtě nejsou.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   využijte prosím tyto kontakty:

   Tel: 266 12 12 12
   Email: info@sazka.cz

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru