«

»

Dnes Eurojackpot láká na 1,9 miliardy a luxusní apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů!

Foto: Sazka

Dnes, to je v pátek 11. března, se v Eurojackpotu hraje o 1,9 miliardy, Češi mají navíc možnost vyhrát luxusní apartmán v Rakousku za 15 milionů! K tomu ovšem bude potřeba plný tiket, to je 6 sloupečků a k tomu doplňková hra Extra 6.

O apartmán v Rakousku už se hrálo

Eurojackpot výherní výsledky vás možná mile překvapí už dnes, kdy je ve hře 1,9 miliardy. O tu můžete hrát už s jedním sloupečkem za 60 Kč. S každým dalším vsazeným sloupečkem je pravděpodobnost výhry zaručeně vyšší. S maximální štěstěnou za zády však můžete být miliardářem už za 60 Kč.

Avšak pokud si kromě hlavní výhry brousíte zuby i na prémii Eurojackoptu – dnes je to luxusní apartmán v Rakousku, budete muset do hry vstoupit s plným tiketem za 400 Kč. O tuto prémii se už letos hrálo, a to 11. února. Tehdy se z něj mohl těšit sázkař, který vsadil na internetu. No jen si představte to oznámení v emailu, které vás upozorní na výhru… pak se přihlásíte ke svému hráčskému účtu a zjistíte, že v Rakousku nově vlastníte luxusní apartmán! Nejspíš to musí být báječný pocit.

Už je to dávno, kdy Čech vyhrál v Eurojackpotu první pořadí (naposledy to bylo 14. 6. 2019, kdy šťastlivec vyhrál přes 1,4 miliardy korun). Je tedy na čase dosavadní smůlu prolomit. Inspiraci ke hře můžete vzít od Němců, kteří v Eurojackpotu první pořadí a nejen to vyhrávají nejčastěji. Zrovna hráč z Německa se minulé slosování mohl těšit z výhry přes 61 milionů korun, kterou vybral z druhého výherního pořadí.

Výhra v Extra Rentě!

Že nejen Eurojackpot rozdává výhry, o tom se přesvědčil sázkař a čerstvý výherce Extra Renty, který 7. března vyhrál hlavní výhru této loterie – 24 milionů korun. Výhru může vybrat jednorázově, nebo si ji nechat vyplácet v měsíčních výplatách po dobu 20 let.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru