«

»

Dnes je pátek třináctého, co si vsadit?

Foto: pixabay

Dnešní den v kalendáři je pro mnohé sázkaře Sportky důvodem k tomu vsadit si plný tiket. Kdy jindy se postavit smůle čelem než dnes? Možná, že v pátek třináctého plánujete nepokoušet smůlu a nevytahovat paty z domu. Ale vzhledem k předpokládaným výhrám Sportky i Eurojackpotu vám doporučujeme zajít alespoň do nejbližší trafiky. Ti, které ani 1 237 000 000 korun v Eurojackpotu nepřesvědčí vytáhnout nos z domu, si můžou naštěstí vsadit online.

Je o co hrát, třeba prolomíte kletbu 1. pořadí Sportky

Zatímco na stupínek 2. pořadí Sportky si po delší době ve středu 11. listopadu stoupli dva výherci a odnesli si každý přes 719 tisíc korun, 1. pořadí zůstalo zase neobsazené. Dnes v pátek třináctého se v 1. tahu 1. pořadí hraje o 32 200 000 korun, 2. tah 1. pořadí nabízí až 40 900 000 korun. Třeba právě v tento smolný den prolomíte kletbu.

Ani Eurojackpot nenechá sázkaře chladnými, jeho jackpot je velmi atraktivní, hraje se o 1 237 000 000 korun!

V pátek třináctého vyhrál v loterii

Trefit výherní výsledky Eurojackpotu nebo Sportky je samo o sobě tématem, které vám v hlavě bude rezonovat ještě hodně dlouho. Co teprve vyhrát v pátek třináctého? Třeba se vám to povede jako sázkaři z Francie, který v roce 2010 vyhrál v loterii 13 milionů eur. Bylo to 13. srpna a ke všemu to byl pro rok 2010 jediný pátek třináctého.

Tak neřešte, kterou nohu jste měli na zemi dřív, když jste vstávali z postele. U černé kočky, která vám přeběhla přes cestu, si domyslete bílé flíčky a u rozbitého zrcátka si jen řekněte, že máte důvod koupit si nové. Zkrátka se nenechte pohltit strachem z pátku třináctého a minimálně se pokuste o výherní výsledky Sportky nebo Eurojackpotu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru