«

»

Dnes je v Eurojackpotu Český pátek a kromě 1,6 miliardy se hraje i o Land Rover Discovery

Foto: Sazka

Přes 1,6 miliardy důvodů vsadit si mají dnes 20. listopadu všichni sázkaři Eurojackpotu. Věříme, že tak vysoký jackpot ke hře zláká i ty, kteří běžně nesázejí. Nikdo si nenechá ujít možnost stát se miliardářem. Kromě toho právě dnes mohou sázkaři hrát o Land Rover Discovery v hodnotě dvou milionů. Vyhrává majitel šťastného tiketu nebo online sázky, který si vsadil plný tiket i s doplňkovou hrou Extra 6. Není to tak dávno, co jackpot v podobné výši (1,6 miliardy) trefil Slovák. Stalo se to uprostřed října. Utekl měsíc a jackpot Eurojackpotu se znovu dostal do kondice… co ho opět srazit a na svůj účet odklonit velké peníze?

Pokud si nevsadíte zůstane vám jen snění

Zřejmě každý, kdo pokouší výherní výsledky Eurojackpotu, už přemýšlel, jak by s výhrou naložil. Není na tom nic neobvyklého. Představivost, fantazie a tajné touhy jsou běžnými vlastnostmi mnoha lidí. Především v době, kdy se člověku moc nedaří, ho sen o výhře v loterii provází na každém kroku. Pokud si ale nevsadíte, zůstane jen u snění.

Abyste uspěli v loterii, je potřeba stát reálně nohama na zemi

Ovšem ani člověk, který umí snít a své sny chce realizovat, nemusí mít úplný recept na výhru v Eurojackpotu. K tomu je potřeba také stát nohama reálně na zemi. To znamená nevsadit všechno, nedostat se kvůli hazardu do finanční tísně, nelpět pouze na výhře v loterii, nýbrž se snažit o úspěch i v jiných oblastech života.

Je mnoha výherci ověřeno, že výhra v loterii přichází v ten nejneočekávanější okamžik… tak si vsaďte a výhru prostě nečekejte. Zatímco kladný výsledek vás mile potěší, z neúspěchu se nebudete hroutit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru