«

»

Dnes je v Eurojackpotu přes 1,7 miliardy korun!

Foto: Sazka

Dnes v úterý 18. října to v Eurojackpotu opět hodně vře. Hraje se o jackpot vysoký přes 1,7 miliardy korun, který vám splní vše, co vám na očích uvidí… tedy teprve až tehdy, když ho vyhrajete. Pro to, abyste se stali majiteli této pohádkové sumy, dokonce ani nemusíte do hry vstupovat s plným tiketem. Postačí jeden sloupeček za 60 Kč a notná dávka herního štěstí!

Komu připadne jackpot vysoký přes 1,7 miliardy?

Komu na bankovním účtu přistanou Eurojackpot výherní výsledky, které se po delší době znovu dostaly do atraktivních výšin? Částce přes 1,7 miliardy by společnost chtěl dělat nejspíš každý. Ale záleží na mnoha faktorech. Třeba na tom, jakou kombinaci čísel do hry pošlete. Bude to náhodný tip, nebo věříte na svá vlastní čísla? A kolika sloupečky si hru pojistíte? Dostačující je už pouhý jeden sloupeček za 60 Kč, ale čím více sloupečků vsadíte, tím pravděpodobnější může výhra být. Závisí dokonce i na tom, jestli do hry vstoupíte sami, nebo si ke hře někoho přizvete. Plné tikety Eurojackpotu za 400 Kč mohou při pravidelném sázení lézt do peněz. Ale v případě výhry byste se o ni zase museli dělit. No a pak je tady pravděpodobnost výhry, která je vždycky proti sázkařům. Ale to, že je výhra málo pravděpodobná,  ještě neznamená, že je nemožná. Výherní výsledky Eurojackpotu se zkrátka dějí, a to i u nás v Česku.

Padne první pořadí alespoň do konce roku?

Zdá se, že první příčka je pro Čechy nedosažitelná a že se na ni častěji dostávají například hráči z Německa. Letos ani loni například první pořadí hlavní hry Eurojackpot Čechům vůbec nepadlo. Naposledy se tato událost stala 14. 6. 2019, výherce si tehdy ze hry odnesl přes 1,4 miliardy korun. A tak nezbývá než doufat, že se to do konce tohoto roku Čechům přece jen podaří. Za tu dobu už by příčka prvního pořadí potřebovala maličko oprášit, co myslíte?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru