«

»

Dnes je ve Sportce 195 milionů a 3x Škoda Karoq

Foto: Sazka

Dnes 6. ledna na Tři krále můžete ve Sportce trefit superjackpot 195 milionů korun a k tomu hrát o 3x luxusní vůz Škoda Karoq v hodnotě 700 tisíc korun. Pro vstup do hry vám stačí vsadit plný tiket Sportky za 220 Kč a čekat, že bude tažena zrovna vaše číselná kombinace. To by bylo něco trefit výhru v loterii zrovna na začátku roku 2023, co říkáte? Lepší start do nového roku si ani nelze představit.

První prémie letošního roku

Ani v roce 2023 nebude o výherní výsledky Sportky nouze. Vždyť superjackpot se vyšplhal na 195 milionů korun. Z toho bonus je přes 122 milionů korun. Největší sumička peněz se pak ukrývá ve druhém tahu prvního pořadí, kde na výherce čeká přes 70 milionů. Ti, kteří bonus Sportky sledují pravidelně, tak ví, že naposledy padl 31. srpna, a to byl vysoký přes 117 milionů. Aktuálně nechybí moc k tomu, aby se bonus jackpotu dotkl hranice 150 milionů a většina jeho milionů se roztříštila do hry STOKRÁT MILION. Nechcete jej trefit dřív, než se tohle stane?

Každopádně už dnes 6. ledna – na Tři krále si miliony můžete odvézt v kufru vozu Škoda Karoq v hodnotě 700 000 Kč, kterých dala Sazka pro dnešek do hry rovnou tři.

Padlo první pořadí Šance a s ním krásné dva miliony

V tomto roce se Sportka losovala už 2x – v neděli 1. ledna a ve středu 4. ledna. Na výhry úspěšnější bylo středeční losování, kdy šťastlivec trefil výhru prvního pořadí Šance – dva miliony korun. A jelikož na výherní příčce stál sám, nemusí se o výhru až na 15% daň s nikým dělit. Jen pro zajímavost si hráči v minulém roce hned na začátku ve Sportce sestřelili bonus, a to rovnou dvakrát – 9. 1. 2022 (bonus přes 10 milionů a k němu první pořadí druhý tah téměř 3 miliony) a pak 12. 1. 2022 (bonus přes 1,7 milionu a k němu první pořadí druhý tah přes 1,8 milionu). Pokud letos bonus trefíte, už teď je jasné, že na tom budete finančně mnohem lépe, než byli hráči loni.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru