«

»

Dnes je ve Sportce kromě 57 milionů v superjackpotu k mání také halloweenský meloun!

Foto: Sazka

Byla by škoda se dnes 30. října nenechat vystrašit mega výhrou ve Sportce. V jackpotu je 57 milionů korun, z toho v bonusu přes 49,5 milionu korun. Proto je lepší trefit se nejen do prvního pořadí, které je po minulých výhrách trochu vybrané, nýbrž rovnou do superjackpotu Sportky, na který máte nárok jen při správně tipnutých šesti číslech a posledním čísle doplňkové hry Šance. Kromě toho je dnes ve hře i prémie Sportky – halloweenský meloun. Tedy 1 milion korun pro ty, kteří vstoupí do hry s plným tiketem Sportky za 220 Kč a jejichž číslo tiketu (nebo online sázky) bude taženo.

Už celkem tradičně hra o halloweenský meloun

Zatímco většinou jsou teď všude vidět dýně, ve Sportce se v období Halloweenu už celkem tradičně hraje o halloweenský meloun. Hrát o tuto vtipnou prémii můžete jedině s plným tiketem Sportky za 220 Kč. Pokud se na vás výherní výsledky Sportky usmějí, prémie je vaše!

Je dobré cílit na Superjackpot

Vzhledem k nedávným výhrám prvního pořadí, je dnes v neděli  30. října dobré cílit na Superjackpot Sportky. Jedině trefený bonus vám totiž může přinést výhru ve výši desítek milionů. První pořadí jsou totiž celkem prázdná, když nepočítáme 5,4 milionu v prvním tahu a 3,8 milionu korun v tahu druhém. Za celkem skromná první pořadí mohou nedávné výhry. Ve středu 26. října se sázkař trefil do druhého tahu prvního pořadí, ze kterého si odnesl výhru přes 14,9 milionu korun. O pouhé jedno slosování dříve, tedy ve neděli 23. října se jiný sázkař trefil do prvního tahu prvního pořadí, kde vybral přes 13,3 milionu korun. Oběma výhercům samozřejmě gratulujeme.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru