«

»

Dnes jsou v Eurojackpotu ve hře znovu tři karavany a 420 milionů korun

Foto a zdroj: Sazka

Pátek 3. června může až u tří sázkařů s plným tiketem rozhodnout o způsobu strávení léta. Ve hře jsou totiž znovu 3 luxusní karavany, každý za 2,5 milionu korun. V hlavní hře se hraje o 420 milionů korun, které můžete vyhrát už s jedním vsazeným sloupečkem za 60 Kč.

Ne jeden, ale rovnou tři luxusní karavany

Pokud jste v úterý 25. května obytný vůz ve hře Eurojackpot nevyhráli, nezoufejte, protože dnes můžete štěstí pošimrat znovu. Dnes 3. června jsou ve hře rovnou tři luxusní karavany, každý v hodnotě 2,5 milionu korun. Nejspíš nemusíme připomínat, že abyste byli ve hře o tyto prémie, musíte si vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč. Kromě toho budete i ve hře o 420 milionů korun. Právě tolik je teď v kasičce Eurojackpotu. Je to dost na to, abyste si užili nejen nadcházející prázdniny, nýbrž i zbytek vašeho života.

Německo opět trefilo Eurojackpot

Po tom, co si v pátek 20. května hráč z Německa odnesl ze hry historicky nejvyšší Eurojackpot, který činil přes 2,7 miliardy korun, hned další pátek se na německého sázkaře usmálo štěstí znovu. 27. května trefil šťastlivec první pořadí a s ním přes 415 milionů korun. Německo se na prvních eurojackpotových příčkách objevuje docela často, že?

Mohlo by vás zajímat, že nejvyšší loňskou českou červnovou výhrou byla ta ve výši 5 878 761 Kč. Byla to výhra třetího pořadí a hráč ji trefil 11. 6. Druhou nejvyšší byla výhra rovné 2 miliony z doplňkové hry Extra 6, kterou hráč trefil 4. 6. 2021.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru